SVATBY | FIREMNÍ AKCE | OSLAVY

SVATEBNÍ FOTOGRAF | SVATEBNÍ KAMERAMAN | SVATEBNÍ FOTOKOUTEK

Nechejte nás zachytit každý okamžik vašeho výjimečného dne. Oslavte lásku a vytvořte si trvalé vzpomínky s našimi profesionálními fotografickými službami. Prozkoumejte naše úžasné galerie a staňte se svědky krásy naší práce. Od svatebních akcí, po akce firemní a rodinné oslavy nabízíme balíčky šité na míru vašim potřebám. Vyzkoušejte naše kompletní sady a procházejte naším portfoliem. Kontaktujte nás, podělte se o svou vizi a my ji přivedeme k životu. S radostí zdokumentujeme váš velký den.

1. Příprava nevěsty a ženicha

Nevěsta je na svatbě nejdůležitější a proto jsme připraveni podle vašeho přání začít s fotografováním a natáčením od příchodu vizážistky a kadeřnice na líčení a tvorbu účesu.

2. Výzdoba svatebního stolu

Zdokumentujeme i přípravy a výzdobu svatebního stolu, vyzvednutí svatební kytice a kytic pro družičky.

3. Shromáždění svatebních hostů

Samozřejmostí jsou záběry shromáždění svatebních hostů a odjezd na svatební obřad.

4. Svatební obřad

Svatební obřad zaznamenáváme v celém rozsahu. Do svatebního videoklipu vystřihneme nejdůležitější okamžiky, celý záznam obdržíte v domácím videu.

5. Focení po obřadu

Po svatebním obřadu následuje fotografování s rodinou a svatebními hosty.

6. Přesun na svatební hostinu

Zaznamenáme i  přesun svatebčanů na místo konání svatební hostiny.

7. Svatební hostina

Na místě svatební hostiny probíhá přivítání novomanželů a většinou zahrnuje rozbíjení talíře, zametání střepů, přípitek a přenesení nevěsty přes práh a tyto okamžiky také pečlivě zaznamenáme.

8. Tanec novomanželů

Samozřejmě, že nesmí chybět záběry prvního tance novomanželů, tanec s rodiči a ostatními svatebčany

9. Krájení svatebního dortu

Fotografiemi a videem z krájení svatebního dortu většinou naše menší svatební balíčky končí, ale pokud chcete mít co největší vzpomínky na váš velký den, rádi fotíme a natáčíme až do pozdních večerních hodin.

10. Fotografování novomanželů

Zatímco pro svatebčany začíná volná zábava, odcházíme na vámi předem vybrané místo, na fotografování novomanželů.

11. Házení svatební kytice

Po návratu pokračujeme v záznamech házení svatební kytice, různými vystoupeními a další zábavou pro hosty, jako např. svatební tomboly.

12. Svatební fotokoutek

Můžete využít i možnost umístění našeho skvělého fotokoutku s mnoha rekvizitami. Samozřejmostí je okamžitý tisk fotografií. V případě objednávky s celodenním natáčením a fotografováním, máte náš fotokoutek k dispozici po celou dobu s neomezeným tiskem fotografií.

Formulář pro nezávaznou poptávku služeb

Sháníte:

Jedná se o:

11 + 1 =